مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

6 خصوصیت با اهمیت یک نرم افزار خوب


6
ویژگی با اهمیت یک اپلیکیشن خوب
در دنیای وب هر روز اپلیکیشن ها نقش بیشتری پیدا مینمایند . قبلی از اهمیت اپلیکیشن ها در دنیای وب برای طراحی و ایجاد یک اپلیکیشن عالی باید موارد تحت را در حیث داشته باشید . ضروری به عنوان کردن میباشد دعوا مورد و کاربرد اپلیکیشن شامل این مورد ها نمیشود و ما فرض می‌کنیم که موضوع و محتوای اپلیکیشن شما بسیار خوب می باشد و با رعایت این نکات یک نرم افزار بی مثل خواهید داشت .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آسانی حساس ترین ویژگی یک اپلیکیشن خوب آسانی آن میباشد . هر چقدر بتوانید برهان سادگی را طولانی تر رعایت فرمائید افراد بیشتری میتوانند از برنامه شما به کار گیری کنند . و در نتیجه برد شما بخش اعظم خواهد بود .
2 .
امنیت بالا امنیت ادله زیاد مهمی برای پیروزی اپلیکیشن شماست، مردم برنامه های با امنیت ذیل را به کار گیری نمی کنند . حتی برای اینکه اپلیکیشن شما در آپ استورهای معروف نظیر گوگل پلی قابل ارائه باشد بدون شک می بایست امنیت بالایی داشته باشد .
3 .
قابلیت و امکان عمل بصورت آفلاین هرچند اشخاص نسبتاً در همه جا به وب دسترسی دارند البته ممکن است به عوارض متعدد ارتباط اینترنت غیر وابسته شود . در اینصورت در صورتی برنامه شما نتواند اجرا شود مخاطبان کمتری را جذب خواهد نمود . بنابراین صد رد صد این ویژگی برای نرم افزار خود پیش گویی نمایید .
4 .
حجم مطلوب حجم بالا همیشه محدویت ایجاد می‌کند و افراد را آزار می‌دهد براین اساس مسلما باید اپلیکیشنی طراحی و ایجاد کنید که تا حد ممکن حجم پایینی داشته باشد .
حجم تحت هم در هنگام دانلود و نصب و هم هنگام به کارگیری منجر رضایت مخاطبان خواهد شد .
5 .
سرعت بالا سرعت مسلما یکی از مهم‌ترین عامل ها پیروزی یک اپلیکیشن است . حتی در صورتی‌که تمام موردها قبل را رعایت کرده باشید در شرای برنامه شما سرعت خیر و خوبی نداشته باشد مخاطبان کمتری را بدست میاورد .
6 .
seo اپلیکیشن شما مثل تمام برنامه ها هر از تعدادی گاهی کند میشود و نیاز به باصرفه سازی داراست . در صورتی‌که شما این زمینه را پیش گویی نکرده باشید اپلیکیشن شما نماید و آزار دهنده خواهد شد . بنابراین حتمی می باشد که مسلما این زمینه را پیش گویی کرده و تدبیرها ضروری را اعمال نمایید .
مواردی که ذکر شد برای موفقیت یک نرم افزار فراوان حائز اهمیت و حتمی هستند . تیم قابل انعطاف افزاری مانا با داشتن دانش روز و اشخاص کارشناس امکان طراحی و تولید اپلیکیشن های متعدد را بصورت سفارشی و مبتنی بر نیاز شما دارا هست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۳:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

روش های مختلف ساخت اپلیکیشن


طریق های متفاوت ایجاد اپلیکیشنبرای ایجاد اپلیکیشن اختصاصی خودتان، طریق های مختلفی می توانید در پیش بگیرید که در این بخش هر کدام را بصورت مختصر بررسی می کنیم. طراحی اپلیکیشن در مشهد
شیوه اولیه : استخدام برنامه نویس های فن اییک برنامه نویس رشته ای مسلط به گویش برنامه نویسی جاوا برای برنامه نویسی اندروید و یک برنامه نویس رشته ای مسلط به گویش برنامه نویسی سویفت برای برنامه نویسی iOS نیاز خواهید داشت . دستمزد ماهیانه هر یک از این برنامه نویس ها دست کم ۵ میلیون تومان خواهد بود و ایجاد اپلیکیشن، بر حسب پیچیدگی آن از دو ماه تا چهار ماه ممکن میباشد ارتفاع بکشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
در این شیوه، اپلیکیشن شما در کوتاه ترین عصر ساخته می شود و شما بعداز لانچ اپلیکیشن می توانید تغییرات آیتم نظرتان را فورا در اپلیکیشن اعمال کنید یا باگ های بوجود آمده را در کمترین عصر برطرف کنید ولی هزینه زیادی را بابت این کار پرداخت خواهید کرد.
در شرایطی‌که پایه اصلی کار و ایده شما روی اپلیکیشن میباشد ، (مانند اسنپ یا زودفود) مبادرت به جذب برنامه نویس کنید.
شیوه دوم: برون سپاری به یک شرکت بزرگشرکت های وسیع برنامه نویسی، برنامه نویسان باسابقه و کارشناس بسیاری را در استخدام خودشان دارا‌هستند و تجربیات بسیار ارزشمندی در زمینه ایجاد اپلیکیشن های متفاوت کسب کرده اند. ولی هزینه برون سپاری به این شرکت ها معمولا بسیار بیشتر از استخدام برنامه نویس به وسیله خودتان میباشد . ضمن اینکه در حالتی‌که بعداز تحویل اپلیکیشن ، باگ هایی در آن بوجود آید یا درخواست تغییراتی در آن داشته باشید، ممکن میباشد اعمال تغییرات متبوع شما تا یک سری هفته ارتفاع بکشد. زیرا این شرکت ها به طور همزمان روی چندین پروژه پهناور کار می کنند و زمان کافی برای رسیدگی به اشکالات بوجود آمده در پروژه های قبلی را ندارند و همچنین هماهنگی بین بخش های متفاوت شرکت ممکن میباشد وقت گیر باشد.
صرفا در صورتی که یک سازمان دولتی هستید، یا تمام ویژگی های اپلیکیشن موردنظرتان را می شناسید و یا در شرایطی‌که یک اپلیکیشن بسیار پیچیده و تخصصی می خواهید، مبادرت به برون سپاری به شرکت های پهناور برنامه نویسی کنید.
شیوه سوم: برون سپاری به شرکت های کوچکشرکت های کوچک برنامه نویسی که در این کار جدید وارد نیستند و تجربیات قابل قبولی دارا هستند، یکی از گزینه های شما برای ایجاد اپلیکیشن موردنظرتان میباشد . شرکت های برنامه نویسی به اندازه کافی چابک می باشند که در زمانی که به کمک آنان نیاز دارید، تخت گاز به منظور های شما جواب دهند و از طرف دیگر هزینه های آنان در توان استخدام برنامه نویس یا برون سپاری به شرکت های پهناور نیست.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۰:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی اپلیکیشن


در پباده سازی اپلیکیشن می بایست به چه مواقعی پرداخت؟ آن هم خیر هر اپلیکیشنی بلکه یک عدد از بهترین و دیدنی ترین آن‌ها؟ در این نوشته‌علمی، از سایت appmachine، نکاتی برای پباده سازی اپلیکیشن که در انتها به شما قابل انعطاف افزاری دقیق، فن ای و جالب را می دهد، آورده گردیده میباشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
طراحی اپلیکیشن ، با گزینش های نامحدودی یاور خواهد بود که می تواند منجر سردرگرمی شما تحت عنوان طراح، شود . ولی نگران نباشید: نکاتی که در اینجا به آنان می پردازیم به شما کمک می نماید تا پباده سازی اپلیکیشن را سهل خیس انجام دهید .
سازگاری پباده سازی نرم افزار با طراحی های دیگر شرکت نرم افزار موبایل، یک بخش اصلی در استراتژی بازاریابی شرکت شما می باشد، پس بدون شکً در رابطه ی هماهنگی آن با پباده سازی کمپانی خویش، مطمئن گردید . لوگو، تم رنگی، تایپوگرافی، تمام این ها می توانند در پباده سازی اپلیکیشن شما به کار برده شوند، پس این هماهنگی دشوار نخواهد بود .
نکته : لوگو و کد رنگی آنها‌را از پباده سازی های مرتبط با کمپانی خویش عده کرده و از آن به کارگیری کنید .
پباده سازی اپلیکیشن پباده سازی اپلیکیشن سطح ۱: گزینش پوسته اولی فعالیت برای در آغاز طراحی، گزینش پوسته ی تمپلیت می باشد که این هم خوب خیس می باشد با پباده سازی شرکت شما هماهنگ باشد . هر تعدادی در پیشگفتار می توانید از یک پوسته دیفالت برای مقدمه کار خویش به کارگیری نمایید . طراحی اپلیکیشن در مشهد
از اینکه از تمپلیت به کار گیری کنید، ترسی نداشته باشید، حتی در حالتی‌که یک طراح رشته ای می باشد . تقریباً تمام نصیب های یک تمپلیت، قابل تنظیم می‌باشند: عکس ها، رنگ، آیکون، و غیره . قابل انعطاف افزارها به میزان مشخصی کنتراست نیاز دارا هستند، پس دست کم از دو یا این که سه رنگ در کنتراست یکدیگر، به کارگیری نمائید . معمولاً نرم افزارهای پباده سازی برای شما تعداد متعددی رنگ یار با رنگ های مکمل شان را برای شما مهیا می کنند، که می توانید از آنها برای تم رنگی خویش به کار گیری فرمائید .
پباده سازی نرم افزار طراحی اپلیکیشن نکته: استعمال از دو رنگ گوناگون، در مخلوط با محدوده رنگ های سپید یا مشکی، برای طراحی اپلیکیشن شما کافی میباشد . حتمی نمی باشد یک طراحی رنگارنگ داشته باشید .
نکته : آیکون های درون اپلیکیشن را در محدوده یک اندازه کلی برای تمامی ی آن‌ها قرار دهید . در حالتی که از آیکون های باطن اینترنت سایت به کارگیری می کنید، خوب خیس میباشد از به عبارتی ضخامت و طرح برای نرم افزار خویش به کارگیری نمایید . استایل خویش را نگهداری نمایید .
سطح ۲: طراحی و تنظیم کاغذ اصلی کاغذ حساس یا این که منزل ی نرم افزار شما باید، بهترین اثر هنری باطن آن باشد . آن را با اعتنا زیاد گزینش نمایید . و به خیال بسپارید که کاربران از این کاغذ برای راهیابی به مابقی نقاط به کار گیری می کنند . برای تاثیرگذاری مارک بر روی کاربر، طراحی یک کاغذ ی حساس زیبا، اهمیت فراوانی داراست . برای نمونه به کاغذ های اساسی مثال اپلیکیشن های پایین نگاهی بیاندازید .
طراحی اپلیکیشن پباده سازی اپلیکیشن گزینش منو تعیین منوی راهبری، بر روی روشی که به کارگیری کننده از نرم افزار شما به کارگیری می کند، مفید میباشد . این را بخاطر بسپارید که طراحی خوبتر میباشد، تجربه ی خیر و خوبی را برای کاربر رقم زند .
منوهای مختلفی برای راهبری استعمال کننده موجود است: منوهای متنی، منوهای آیکونی، منوهای تب توشه، و غیره . هیچ رسمی برای نشان دادن اینکه کدام شایسته ترین میباشد، نیست . و گزینش آن کاملاً به شما متعلق میباشد . قبل از تعیین بی تردیدً آیتم های متعدد را آزمایش فرمائید . دو اپلیکیشن Betsie Larkin و Solarstone، قابل انعطاف افزارهای هنری می باشند، ولی از دو منوی متعدد، که به زیبایی پباده سازی گردیده اند، به کار گیری می نمایند .
درصورتی که از آیکون ها برروی کاغذ ی اساسی خویش به کار گیری می کنید، بهتر میباشد، آیکون ها را خودتان پباده سازی کرده و یا این که از مجموعه ای از آیکون های شبیه استفاده کنید . آیکون ها را به میزان ای تبارک قرار دهید که چه بسا برای انگشت های وسیع، فضای کافی برای فشردن بر روی آنها وجود داشته باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۲:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نرم افزار موبایل


توسعه کسب و فعالیت با اپلیکیشن موبایل آمار به کارگیری از موبایل پایانی آمارها نشان می دهد که از جمعیت 7 .511 میلیارد نفری دنیا حدود 5 .007 میلیارد نفرشان ( 67 درصد ) از موبایل به کار گیری می‌کنند و 3 .811 میلیارد نفر آن ها نیز از شیوه تلفن یار به اینترنت دسترسی دارا‌هستند( 80 درصد موبایل های موضوع به کارگیری گوشی تلفن هوشمند میباشند ) همینطور از 2 .895 میلیارد به کار گیری کننده کانال های اجتماعی در دنیا 2 .692 میلیارد به کار گیری کننده فعال در شبکه های اجتماعی از روش گوشی می باشند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
از این آمار می اقتدار به این نتایج دست پیدا کرد : بیش از نیمی از مردم دانا موبایل هوشمند دارند . دو سوم جمعیت عالم موبایل دارا‌هستند . نیمی از ترافیک اینترنت دانا از طریق تلفن های یار می باشد . بیش از نیمی از گوشی‌های دنیا پهنای باند دارا‌هستند . در ماه یک پنجم جمعیت فهمیده خرید آنلاین انجام می دهند . 34 درصد جمعیت دنیا کاربران تجارت الکترونیک می باشند .

نقش اپلیکیشن موبایل در کسب و کار تعریف اپلیکیشن موبایل بی آلایش ترین تعریف از اپلیکیشن گوشی چیزی میباشد که به کمک آن می توانند کارشان را به سادگی با یک سری کلیک روی موبایل انجام دهند ، ولی در تعریف دقیق خیس، اپلیکیشن گوشی یا این که بطور بی آلایش اپ گوشی ، یک سری برنامه های ایجاد گردیده در کامپیوتر میباشند که قابلیت اجرا شدن روی گوشی های هوشمند را دارا هستند .
نقش اپلیکیشن موبایل در کسب و کار با بسط فعالیت های موبایلی کاربران ، درحال حاضر زمان زمانی آن فرا رسیده تا کسب و کارها علاوه بر حضور آنلاین ، به تفکر داشتن اپلیکیشن موبایلی خویش باشند به بیان بی آلایش، اپلیکیشن های گوشی تلفن هوشمند ، به ابزاری کلیدی برای فروش و ارائه سرویس ها برای بازاریابی کسب و کارها تبدیل گردیده اند .
بر پایه ی تحقیقات انجام یافته کاربران موبایلی در حال حاضر بیشتر از زمانی که به تماشای تلویزیون اختصاص می دهند، وقت خویش را با اپلیکیشن های موبایلی می گذرانند .
رویش به کارگیری از موبایل های هوشمند به این معناست که اپلیکیشن های موبایل برای تمام کمپانی های کوچک و گران قدر از جمله کسب و کار های کوچک به ابزار مهمی برای بازاریابی تبدیل گردیده اند . اپلیکیشن های موبایل، مشارکت مشتریان را عمده جلب می کنند، بازدید های مکرر را ارتقاء می دهند و اجازه ی طیف وسیعی از خرید و فروش های آنلاین را به کسب و کار و مشتریانشان می دهند . با استعمال از اپلیکیشن می توان به مشتری بن تخفیف اعطا کرد و به آنها اطلاع رسانی کرد . اپلیکیشن ها سرعت تماس با شرکت شما‌را نیز بالا می مارک؛ این در دنیایی که خریداران آن برای عکس العمل سرعت بالا قیمت قائل می شوند منجر تقویت رابطه ی شما با مشتریانتان خواهد شد . چه بسا آیکون اپلیکیشن های موبایلی هم با ارائه ی یک طرح بصری قابل تشخیص، به مارک سازی شما کمک خواهند کرد .
اکثری از مالکان کسب و کار های کوچک هنوز فکر می کنند اپلیکیشن داشتن بیش از مقدار هزینه بردار و سخت است و نگران هزینه ی ساختن اپلیکیشن برای پلتفرم های متعدد مانند iOS، اندروید و ویندوز می‌باشند در صورتیکه درحال حاضر می اقتدار با کمترین هزینه و پیاله برهه زمانی چندین ساعت اپلیکیشن موبایلی دارای ربط با کسب و کار خویش را درخواست بدهند . یک اپلیکیشن موبایل جذب مشتری، تسریع فروش، و برندسازی را برای کسب و کارها به ارمغان می آورد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۲:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نحوه فعالیت سوپر مارکت های آنلاین

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


از راهکار های تبلیغات برای کسب و عمل ها می شود به پباده سازی اپ تلفن همراه اشاره نمود. اپلیکیشنی که با انگیزه جذب و بعد از آن بامسئولیت سازی مشتری پباده سازی شود بسیار کاربردی میباشد. شما می‌توانید از نرم افزار تحت عنوان یک شیوه عالی برای جذب مشتری از منش سرگرمی با انگیزه بازاریابی به کارگیری فرمائید. نوعی از کمپین ها که به خواسته معرفی تولیدها و سرویس ها به مشتری ایجاده گردیده اند،جدیدا شاهد ارتقاء مخاطبان و توسعه مشارکتشان در‌این جور از نرم افزار ها هستیم. ادله آن فضای معمولی و بدور از پیچیدگی نرم افزار میباشد. پس به حافظه داشته باشید که‌این گزینه برای کمپین بازاریابی آنلاین بسیار مطلوب میباشد.

انگیزه طراحان نرم افزار های تلفن همراه برای سیستم دلیل های اندروید و IOS که سیستم استدلال های موبایل با بیشترین مخاطب میباشند، گوناگون میباشد. انگیزه اکثر کسب و عمل ها از پباده سازی اپ گوشی، پباده سازی نرم افزار گوشی فروشگاهی، پباده سازی اپ گوشی کاربردی، پباده سازی نرم افزار با انگیزه تبلیغات و حتی پباده سازی نرم افزار تلفن همراه محور جهت دارای تعهد سازی مشتریان می‌باشد. شاید انواعی از نرم افزار ها باشند که با اهدافی دور از ارائه تولیدات و سرویس ها پباده سازی شوند و فقط جهت مشغول سازی و جذب مشتری پباده سازی شوند.

 

نرم افزار های گوشی منحصر به چه مراد پباده سازی میشوند؟

این نرم افزار ها منحصربه‌فرد کسب و عمل ها، سازمان ها، استارتاپ ها و ایده های تازه پباده سازی می‌شوند. اهمیت نیاز های تیم و انگیزه کسب و عمل برای طراحان و نرم افزار ها بسیار زیاد میباشد. مارکت ها پیش از منتشر کردن نرم افزار، صد رد صد کیفیت پباده سازی اپ تلفن همراه را باز بینی می نمایند. بدین ترتیب اطمینان نتایج فرمائید که کیفیت نرم افزار تان در‌این بازار رقابتی جواب گوی نیاز مشتری شما باشد. فراموش نکنید که داشتن قابلیت و امکان نشر در اپ مارکت ها زمینه بسیار مهمی میباشد.

تحت عنوان مثال ای از مورد ها تاثیر گذار در کیفیت پباده سازی اپ تلفن همراه فروشگاهی آنلاین می شود به امنیت داده ها یوزرها اشاره نمود. صحت دارد که دسترسی استفاده کننده به همگی ی خدمت های اپ از روش منو و آگاه بودن از موقعیت فرآورده و وضوح فرایند خرید از مهمترین اصول یک دکان آنلاین میباشد. ولی شما بایستی جهت جلب اعتماد مشتری، رازدار داده ها فردی وی باشید که هنگام نام نویسی در دست شما می‌گذارد. پس مطمئن گردید که امنیت نرم افزار پباده سازی گردیده به اندازه کافی بالا باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انتخاب تکنولوژی موبایلی مناسب برای تبلیغات اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد


مشتریان کلیدی ترین رکن در صنعت نرم افزار میباشند . انگیزه اصلی شما بایستی بیشترین و شایسته ترین سرویس رسانی و امتیاز که از روش نرم افزار میتوانید به آن ها ارائه دهید باشد.شما بایستی با مخاطبینتان یک رابطه دو طرفه داشته باشید شما میتوانید در صفحه ها اجتماعی حساب داشته باشید و از نظر ها آنان اگاه گردید و یا این که به آن‌ها پیشنهادات وسوسه انگیز تخفیف ویژه ، بن خرید و ... را بدهید با این اقدامات، نرم افزار شما خیلی سریع رویش کرده و در بازار مشهور می‌گردد و در بالا لیست نرم افزار‌ها قرار خواهد گرفت.

3.تکنیک های بازاریابی تان را آپدیت نمائید:
سعی نمائید که استراتژی های بازاریابی خویش را افزایش دهید برای این فعالیت بایستی چندین امور انجام دهید مانند مجموعه های مدیریتی برای برنامه ها،تولید،تبلیغ و بسط خدمات و سرویس ها تشکیل دهید و همینطور می‌توانید پلت فرم های مطلوب برای تبلیغات بر روی نرم افزار گوشی ساخت کنیدو داده ها مشتریان خویش را آرشیو و رئیس فرمائید همینطور بایستی زمان های وقتی مشخصی و همینطور ابزارها و تجهیزات لازم برای عمل های گسترش ی بلند بازه زمانی و کوتاه مقطع مشخص و معلوم فرمائید . به‌این خواسته بایستی طرح ریزی ظریف و مطلوب برای اجرایی کردن تکنیک های بازاریابی اپلیکیشنی خویش داشته باشید.

4.تعیین تکنولوژی موبایلی مطلوب برای تبلیغات نرم افزار:
شاید یکی‌از شایسته ترین تکنولوژی های موبایلی برای تبلیغات پیامک باشد چون هر موبایلی قابلیت و امکان اخذ آن را داراست و از طرفی ارزان و بهینه است.ولی عیب های هم این طرز داراست. اما با این اکنون جز پرنفوذترین و اقتصادی ترین سیستم های میباشد که مخاطبان شما می‌توانند از آن به کار گیری نمایند اما امروزه که اکثریت یوزرها دارنده تلفن همراه های هوشمندی که دارنده وب هم پا می‌باشند می باشند ساخت وبسایت ها و همینطور شبکه های در پیام رسان های مانند تلگرام و واتس اپ و... می‌تواند ایده قابل قبولی به اکانت آید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۹:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان‌های برنامه نویسی مناسب برای طراحی اپلیکیشن های موبایل

آیا می دانید که شما به چهره میانگین هر یک‌سری دقیقه یک توشه به گوشی تلفن همراه هوشمند خود نگاه می نمائید و از آن به کار گیری می نمایید؟ بر مبنا آمارهای ارائه شده بوسیله مرکز آمار و طراحی اپلیکیشن در مشهد تحقیقات در بین الملل ، کسانی که از گوشی تلفن های همپا هوشمند به کار گیری می نمایند در روز چیزی حدود 2617 توشه به فیس میانگین تلفن همراه گوشی تلفن همپا خویش را لمس می نمایند و جذاب هست بدانید که متوسط روزمره به کارگیری از گوشی تلفن هم پا که بوسیله این موسسه تقریب زده شده می باشد چیزی در حدود 145 دقیقه در روز می باشد .
خب به لحاظ می آید که برای برنامه نویسان تلفن های یاور و بازاریابان دیجیتال خبر خوبی باشد ، زیرا در صورتی‌که بخواهیم به این آمار و ارقام استناد کنیم درحال حاضر بازه آن رسیده است که برنامه نویسی برای تلفن های همپا و بازاریابی کاربران هدف از روش تلفن های یار را ابتدا نماییم . جذاب میباشد بدانید که یوزرها گوشی از جمله فعال ترین و در دسترس ترین کاربران به حساب می آیند و بازاریابی از جامعه هدف یوزرها گوشی تلفن های یاور کاری راحت و در عین درحال حاضر بسیار تاثیر گذار خواهد بود .
مزیت کاربران هدف جانور در دربین یوزرها گوشی تلفن های همراه آن است که شما می توانید آن‌ها را به آسانی از شیوه نرم افزار های گوشی تلفن یار بیابید و می توانید آن ها را به آسانی مجاب فرمایید که از محصول ها شما دیدن کنند و آنها را یکبار امتحان کنند و بعد از آن می توانید آن ها را مجاب فرمائید که از شما خرید کنند و یا در گروه اعضای گروه ها و کانال های شما عضو شوند .
بازاریابی تلفن ها یاور هر روز رو به پیشرفت می‌باشد و این تلفن های همپا دنیای بازاریابی دیجیتال را متحول کرده می‌باشد و بخش بیشتر ای از بازاریابی دیجیتال را به خویش اختصاص داده هست . اکثری از صاحبان برندهای گوناگون امروزه به جدیدترین تکنولوژی بازاریابی ، یعنی نرم افزار های تلفن یاور هوشمند روی آورده اند و می خواهند که از این تکنولوژی برای بازاریابی های خویش به کار گیری کنند تا بتوانند برند خویش را به یوزرها بشناسانند و مشتریان بیشتری برای خود جذب نمایند .
پس اگر شما نیز می خواهید از این فرصتی که در میدان بازاریابی دیجیتال تولید گردیده می‌باشد به کار گیری کنید و از مزایای نرم افزار های موبایل بی منفعت نمانید بایستی بخش اعظم درباره طراحی اپلیکیشن های موبایل بدانید . راستی آن است که در‌صورتی‌که بخواهید اپلیکیشن خیر تولید کنید بایستی بتوانید ابزار مطلوب و کارآمدی را برای طراحی اپلیکیشن خویش گزینش نمائید . البته مهمتر از ابزاری که شما برای گسترش اپلیکیشن خود به کارگیری می فرمایید ، لهجه برنامه نویسی انتخابی شما برای طراحی اپلیکیشن می باشد . شما می بایست لهجه برنامه نویسی قابل قبولی را گزینش نمائید که با پلتفرم های امروزی گوشی تلفن های هم پا سازگاری بالایی داشته باشد .
بررسی های انجام شده بر روی آمار مربوط به دنیای دیجیتال نشان می دهد که آمار خرید و فروش تلفن های همپا هوشمند در عصر هنگامی در بین سال های 2009 تا 2016 ارتقاء مضاعف چشم گیری داشته می‌باشد و مقدار فروش سالانه تلفن های همراه هوشمند در سال 2015 از مرز 1 .3 میلیارد قبل می باشد . همچنین آمارها نشان می دهد که بیشتر این تلفن های هوشمند فروخته گردیده از سیستم ادله اندروید استفاده می کنند . پیشگویی های افراد کارشناس در راس آمار و پژوهش ها ابزارهای دیجیتال حاکی از آن می‌باشد که فروش گوشی تلفن ها یاور در سال 2020 به 1 .6 میلیار در سال خواهد رسید و همچنان اکثر این گوشی تلفن های هم پا از سیستم برهان اندروید استفاده خواهند نمود .
این بدان مضمون‌ است که سیستم ادله اندروید هم در دنیای امروز و هم در یکسری سال آتی بر دنیای تلفن های یار هوشمند حکومت خواهد کرد!
آمار
ها و کاربرد آن ها با دقت به این آمار ها روز جاری مناسب ترین مقطع برای طراحی یک اپلیکیشن تلفن همراه برای کسب و کار شماست . در شرای شما می خواهید خودتان دست به عمل گردید و اپلیکیشن خویش را ساخت فرمائید و یا این که قصد دارید که یک نفر کارشناس ایجاد نرم افزار را استخدام نمائید ، امروز شایسته ترین مقطع برای مبادرت به انجام این عمل می باشد .
صرفا بحران پیش روی شما ، تعیین زبان برنامه نویسی عالی برای پباده سازی اپلیکیشن موبایل می باشد . این سوال به به عبارتی اندازه دارای اهمیت هست که پباده سازی تارنما مناسب و با کیفیت در منش اندازی یک وبسایت اهمیت دارد .

شما
باید بتوانید به این سوال ها پاسخ دهید: 1)
از کجا باید برنامه نویسی را شروع کنم؟ 2)
کدام لهجه برنامه نویسی را می بایست تعیین کنم و این عامل این گزینش چیست؟ 3)
چه طور باید پروسه یادگیری و اجرا را رئیس کنم؟


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۵:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن

خطاها همگانی در طراحی نرم افزار موبایل که باید از آنان بپرهیزید در مقاله‌ها قبلی در اینترنت وب سایت رایا پارس به اهمیت پباده سازی اپلیکیشن اندروید و ios در رونق کسب و فعالیت پرداختیم و با ارائه آماری معتبر نشان دادیم که قابل انعطاف افزار ها تا چه میزان می توانند موقعیت کسب و فعالیت شما را بهبود بخشند .
با دقت به این که صاحبان کسب و کار معمولا دارایی محدودی را برای طراحی اپلیکشن اندروید در حیث می گیرند ، بسیار حائز اهمیت می‌باشد که با همان هزینه اولیه به نتیجه دلخواه خود دست یابند .در این مطلب می خوا هیم نکات کاربردی در رابطه با پباده سازی نرم افزار اندروید و ios و اشتباهات مرسوم در آن را بازگو کنیم .
نکته اصلی در فرآیند طراحی نرم افزار تلفن هم پا این هست که برای آن الگوریتم مشخصی وجود ندارد و به همین دلیل همیشه اشتباهاتی متداول در این موضوع به دیده می خورد . ولی با رعایت اصولی که بر حسب تجربه افراد قوی در این موضوع بدست آمده هست می توانایی و بضاعت و توان در دنیای اپلیکیشن ها غالب بود .

طراحی
اپلیکیشن در مشهد از پاراگراف مشکلات رایج در طراحی اپلیکیشن موبایل که می بایست از آن ها بپرهیزید می بضاعت به موارد زیر اشاره کرد: پباده سازی UI و UX غیرمناسب و غیر رشته ای طراحی UI و UX فن ای و کاربر پسند یکی از اصلی ترین نکاتی می باشد که در طراحی نرم افزار حتما می بایست رعایت شود .همچنین پیشین از هر چیز باید به ذوق و نیاز یوزرها دقت کرد . ولی این بدین معنی نمی باشد که تنها به نیاز مخاطب اکتفا کرده و خلاقیت و ابتکار عمل را در پباده سازی قابل انعطاف افزار نادیده بگیریم .
امکانات و آیکن های قابل انعطاف طراحی اپلیکیشن در مشهد  افزار بیش از میزان باشد هنگامی نرم افزار شما بیش از میزان پیچیده و نامرتب باشد مخاطب مبتلا سرگردانی می شود و ترجیح می دهد به دنبال قابل انعطاف افزار های معمولی خیس برود .یکی از ایرادات همگانی در پباده سازی اپلیکیشن ها تجهیزات اضافی و آیکن های بسیار می‌باشد . پس رعایت سادگی در عین فارغ از نقص بودن یک فاکتور دارای اهمیت در پباده سازی اپلیکیشن می باشد .
نداشتن انگیزه در پباده سازی اپلیکیشن و کمبود برنامه استرانژیک هنگامی کاربری وارد قابل انعطاف افزار شما می شود در کمتر از دو دقیقه باید بفهمد هدف اساسی و کاربرد اپ چیست؟ عدم شفافیت انگیزه و کاربرد اپ برای کاربر یکی از مشکلات رایج در طراحی اپلیکیشن می‌باشد . هنگامی کاربر در اپلیکیشن گوشی شما سردرگم و بی انگیزه باشد به سرعت اپ را از کاغذ گوشی خود حذف خواهد کرد .

 


عدم آشنایی کافی از مخاطبان انگیزه در پباده سازی اپلیکیشن آشنایی کافی از مشتریان در سطح اول و آشنایی کافی از یوزرها در تراز دوم به ترتیب مهمترین قدم های طراحی نرم افزار میباشد .باید بدانید که اپ را برای په گسانی طراحی می‌کنید .میانگین سنی آن ها چقدر است؟بیشتر مخاطبین شما خانم هستد یا آقا و . . .و . . .
اما این فعالیت حقیقتا زیاد مشقت بار و گویش بر می‌باشد ولی در موفقیت شما در دنیای رقابت اپلیکیشن ها فراوان تاثیرگدار میباشد و عدم دقت به این قضیه نیز یکی دیگر از خطاها مرسوم در پباده سازی و تکثیر قابل انعطاف افزار مارک شما خواهد بود .
نبود دارایی در پباده سازی اپلیکیشن در مطلب ها قبل هم اشاره کردیم که یکی از معضلات داشتن قابل انعطاف افزار برای کسب و فعالیت های کوچک این می‌باشد که صاحبان کسب و کار دارایی کافی برای این فعالیت اختصاص نمی دهند .با توجه به اینکه تمام فرایند گسترش و گسترش اپلیکیشن تهی دست دارایی مختص و انقطاع ایست، بی برنامه گی و رها کردن اپلیکیشن در نقطه نقط ی نقط ی اوج به حافظه مشکل‌ها مالی یکی دیگر از مشکلات طراحی اپلیکیشن می‌باشد .در حالتی که بگوییم این محدودیت میزان دارایی یک برند راکه می توانست در بازار قابل انعطاف افزار ها در نقطع ی عطف باشد ،به زیر خواهد کشاند نا به جا نگفته ایم .
نادیده به چنگ آوردن برخورد کاربران در پباده سازی اپلیکیشن یک گزاره دارای شهرت می باشد که می گوید جلوی ناکامی را هر وقت بگیری منفعت هست .گاهی یک مارک اپلیکیشنی طراحی می کند که مخاطبینش هیچ ارتباطی با آن برقرار نمی نمایند ،اگر مالک مارک به گشوده خورد یوزرها اعتنا کرده و پیشین از گسترش دادن های نابه جا ایراد اپ خویش را از مبنا حل نماید می تواند جلوی شکست نرم افزار خویش را در بازار قابل انعطاف افزار ها بگیرد و چیره میدان باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۱:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کار گیری از اپ سازها


شیوه چهارم: برون سپاری به فریلنسرها
فریلنسرها افرادی می باشند که به طور غیروابسته برنامه نویسی مینمایند. شما میتوانید در تلگرام، اینستاگرام یا این که وبسایت هایی مثل پونیشا فریلنسرهای موردنظرتان برای ایجاد نرم افزار را پیدا فرمائید.

فریلنسرها معمولا با بها های ذیل تری فعالیت مینمایند اما اکثر اوقات آنها برنامه نویس های ماهر و با سابقه ای نیستند و ممکن میباشد بعد ها مشکلاتی از لحاظ امنیتی یا این که دیتابیس برای نرم افزار شما پیش آید. همینطور ممکن میباشد فریلنسرها تعهدی برای پشتیبانی های بعدی نرم افزار شما نداشته باشند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

طریق پنجم: به کار گیری از اپ سازها
اپ سازها اولی توشه به وسیله دانش کده MIT برای شناخت دانشجوها و برنامه نویسان با کارکردها و شیوه همت نرم افزار های گوشی عرضه گرید البته ابعاد به وسیله شرکتهای برای پباده سازی، ایجاد و فروش نرم افزار به کارگیری شد. تارنما های مطرح نرم افزار ساز در کشور ایران عبارتند از: پازلی و اپساز

مزیت نسبی اپ سازها قیمت خوب خیس و سرعت بالا در ایجاد نرم افزار میباشد. به امداد نرم افزار سازها می‌توانید با پاره ای یادگرفتن دیدن، یک نرم افزار با امکان های اساس را پیاده سازی نمائید. اما می بایست بپذیرید که نرم افزار شما لزوما با صرفه وجود ندارد (زیرا از یک نحوه از پیش مهیا و یکسان برای تمامی به کارگیری میشود)، محدود به چارچوب مشخصی می باشید و نمی توانید هر امکان و برنامه ای که به ذهنتان می‌رسد را درین چارچوب پیاده سازی فرمایید و ابعاد در چهره رویش و پیشرفت اپلیکیشنتان به جهت محدودیت در چارچوب اپ سازها نمی توانید نرم افزار را به کمپانی یا این که برنامه نویس دیگری بسپارید.

در شرایطی‌که دارایی بسیار محدودی درتوان یک یا این که دو میلیون تومان دارید و میخواهید با کمترین هزینه، ایده خویش را آزمون نمائید، اپ سازها میتوانند آیتم قابل قبولی باشند.

همینطور در‌صورتی‌که نرم افزار شما یک اپ رایج مثل خبرخوان سازمانتان میباشد و در نرم افزار خودتان ابداع ویژه ای ندارید و قرار هم وجود ندارد داشته باشید، اپ سازها میتوانند آیتم خیر و خوبی برای استارت فعالیت باشند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی نرم افزار های معروف


نرم افزار iExit
این نرم افزار شرایط جاده ها را نشان میدهد. برخی از جاده ها دارنده آسفالت سابق و زخمی و انباشته شده ای می باشند به همین ادله ممکن میباشد در آنان گودی ها و چاله هایی وجود داشته باشد و همینطور بعضا از جاده های کوهستانی می‌باشند که در اثر ریزش سنگ و خاک مسدود گردیده اند یا این که اینکه هنوز تکه های بزرگی از آن سنگ ها در آن جاده ها یافت می‌شوند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همینطور iExit به شما نشان میدهد کدام خروجی ها دارنده پایانه پمپ بنزین و رستوران سرراهی و حتی درمان گاه و مسافرخانه می‌باشند. این نرم افزار به امداد Yelp شمارا از ارزش نو پمپ بنزین ها و بها رستوران ها و مسافرخانه های هر حیطه در کنار هر خروجی باخبر می سازد.

نرم افزار GasBuddy
یک کدام از نگرانی هایی که ممکن میباشد برای هر راننده در سفرهای برون شهری پیش آید مرتبط با کشف کردن مقام های پمپ بنزین میباشد. این خلل به خصوص وقتی که در کشورهای فرنگی می‌باشید و با خودروی خودتان مسافرت نمایید اضافه جلوه می‌نماید.

GasBuddy اسم سرویسی میباشد که یوزرها از روش آن میتوانند از نزدیک ترین پمپ بنزین ها باخبر شوند. GasBuddy نزدیک ترین پمپ بنزین ها را اکران می‌دهد. یکی از دیگر از قابلیت و امکان های این خدمت نیز قابلیت و امکان اکران بها سوخت در هر رده میباشد که یوزرها از روش آن می‌توانند بنزین ارزان تری پیدا نماید.

همینطور این نرم افزار شمارا از اخذ اشکال سرویس ها کنار جاده مانند بکسل، پنچرگیری، بده بستان یا این که شارژ باتری خودرو، گشودن درب خودرو در فیس جا گذاشتن سوئیچ باطن خودرو، فروش سوخت و کنده کشی خودرو (بیرون کردن خودرو از باطن گل) باخبر مینماید.

نرم افزار ParkMobile
بوستان گوشی یک کدام از شایسته ترین نرم افزار های مهاجرت میباشد، بوستان تلفن همراه وسیع ترین ارائه دهنده سرویس ها پارکینگ موبایل در آمریکای شمالی و عالم میباشد. بوستان تلفن همراه به شما یاری می‌نماید در دستکم دوران ممکن جای بوستان مطلوب را با دست کم هزینه بیابید، جریمه نشوید، مطمئن تکان نمایید و استرسی از نداشتن جای بوستان، دیر وصال و … نداشته باشید. اینک می‌توانید با میلیون ها جای بوستان در بیش تر از 3000 نقطه به راحتی جای بوستان اتومبیل را در شهر موردنظر خویش پیدا فرمایید. بوستان تلفن همراه هفت طریق برای پرداخت سهل و سریع در حیث گرفته میباشد. راننده بعداز یافتن جای بوستان موردنظر میتواند شماره پلاک خودروی خویش را وارد نماید تا پرداخت خیلی سریع صورت بپذیرد. با استعمال از این نرم افزار میتوانید جای بوستان خودرو خودتان را به راحتی رزرو فرمایید و مطمئن به سمت پارکینگ خویش جنبش نمایید.

نرم افزار Roadtrippers
هنگامی شما تصمیم گرفته اید که یاروهمدم خانواده به مسافرت جاده ای بروید. اما هنوز مقصدی برای هجرت خویش تعیین نکرده اید می‌توانید در گام نخستین نرم افزار Roadtrippers را در موبایل خویش نصب فرمایید و آنگاه شهرهای دلخواه خویش را در آن کاوش فرمائید؛ این نرم افزار برای هر شهری که شما تعیین میکنید مسیر را مشخص و معلوم می‌نماید و در مسیر مکان های تفریحی، غذاخوری، پمپ بنزین ها، مسافرخانه ها، رستوران های سرراهی و دیگر تجهیزات رفاهی را نشان میدهد.

هنگامی شما مشخصات و تجهیزات و تفریحگاه های جانور در مسیرهای جاده ای را بدانید بهتر می‌توانید طرح ریزی فرمایید. حتی در‌این نرم افزار به طور خیلی ریز ویژگی ها و خصوصیت های جای جای تفریحی نقل شده میباشد؛ اینکه این مکان در چه سالی تأسیس گردیده و چقدر وسعت داراست و حریم آن به چه نقاط دیگری ختم می‌شود. به عنوان مثال شما یک کدام از رستوران هایی را که در زمان آن مسیر قرار گرفته میباشد گزینش میکنید. با تعیین اسم آن رستوران، آدرس ظریف، شماره تلفن، رئیس، وسعت، تجهیزات، غذاهایی که در آن رستوران سرو می گردند یاور با بها آنان و دیگر خصوصیات در آن نقل شده میباشد. پس همان گونه که مراعات می‌کنید در شرایطی که شما در انتخابتان خیلی مشقت بار گیر و ظریف میباشید، این نرم افزار می‌تواند نیاز شما‌را برطرف سازد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۸:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)